Обираємо кондиціонер

Обираємо кондиціонер 25.04.2016

Кондиціонер за останні 10 років перетворився з елементу розкоші в справжню необхідність. Глобальне потепління зачепило кожного з нас і вже мало хто зможе обійтись вдома чи на роботі без подібних приладів. Купити кондиціонери зараз можна, як в мережах супермаркетів, так і онлайн магазинах - вибір дуже різноманітний. Все залежить від розміру бюджету і Ваших особистих вимог щодо потужності та бренду.

Перше, про що потрібно пам’ятати - не потрібно економити на такому обладнанні та на сервісному обслуговуванні. Так, коштувати кондиціонер від перевіреного та популярного виробника буде дорожче, але його надійність, строк служби відрізняється в рази. Тоді, коли більш дешевші моделі будуть потребувати ремонту та зміни комплектуючих майже щороку.

Перед вибором марки кондиціонера, необхідно визначитися с габаритами приміщення та розташуванням. Від цих двох початкових параметрів буде залежати, яка потужність і якого типу необхідно купувати кондиціонер. Зазвичай, на 1 кв. м. приміщення буде потрібно 100 Вт потужності обладнання. Також варто визначитися з видом кондиціонера. Існують декілька основних різновидів - напільні, настінні, конвектор, спліт-системи, мультиспліт-системи. Напільні кондиціонери дуже мобільні, їх можна переносити з кімнати в кімнату. Але вони відрізняються тим, що з них періодично необхідно зливати воду. Зараз найбільш популярними є спліт-системи, які не тільки охолоджують приміщення в жаркі дні, а й можуть обігрівати його. До того ж, такі системи займають зовсім небагато місця, тому що в більшості випадків вони встановлюються під стелею. Це дозволяє зекономити місце та вдало вписатися в будь-який інтер’єр. Важливо і те, що в випадку спліт-систем всі модулі будуть підключені до одного зовнішнього блоку, що не потребує додаткових зусиль та пробиття отворів у стінах. Якщо квартира з трьома та більше кімнатами, має сенс придивлятися мультиспліт-систему кондиціювання. Це буде більш вигідно з точки зору ефективності, обслуговування та ціни. Нагадаємо, що якщо потрібно кондиціювання винятково очищеного повітря по приміщенню, то при виборі кондиціонера необхідно звернути на цю опцію увагу.

Кілька практичних порад, щодо користування кондиціонерами, які збережуть Вас від простуд та переохолодження. По-перше, не потрібно встановлювати кондиціонер так, щоб повітря не було направлене в сторону, де зазвичай знаходяться люди. Наприклад, на ліжко, стіл та ін. По-друге, не встановлюйте дуже низьку температуру, бо тоді виникне великий перепад між температурою на вулиці та в квартирі. Рекомендують, щоб ця різниця становила приблизно десять градусів.

  • Огромное спасибо за статью, познавательно! На мой взгляд, один из лучших вариантов - кондиционеры Mitsubishi Electric инверторный temperatura.ua/konditsionery/aa__mitsubishielectric5-invertornyj8-_filtrate/ Одни из немногих, которые устраивают по всем вышеперечисленным параметрам.
    Марина, 28 лет


Расчитать дату родов
Тест на беременность онлайн
Календарь развития ребенка
Пользователи пишут Все обсуждения Помогите сделать сайт лучше А так же смотрите...