Як вибрати одного єдиного та коханого?

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Теорії вибору чоловіка

У молодому віці дівчата мріють вийти заміж за мачо, сильного та сміливого чоловіка, який готовий на безрозсудні вчинки заради своєї коханої. Але по закінченню декількох років супружнього життя, вони розчаровуються у своєму виборі і розуміють, що цей не той тип чоловіків, який їм потрібен.

Смаки молодої жінки різко змінюються, і вона вже хоче бачити поруч із собою турботливого, забезпеченого чоловіка, а не хлопця, з «вітром в голові». Так які ж критерії взяти за основу, щоб вибрати ідеального супутника на все життя, щоб не міняти свої смаки кожні півроку?

Теорія батьківства

Не секрет, що дівчата завжди хочуть бачити в своєму хлопцю такі риси характеру, якими наділений її батько. Якщо чоловік хоч трохи схожий на її тата, то він буде гідною кандидатурою. На підсвідомому рівні у дівчини почнуть проявлятися ніжні почуття до того, хто знаходиться з нею поруч, і не довільно будуть асоціюватися з батьком. Адже він перший чоловік, якого вона весь час бачила поруч, який до неї залицявся, виховував, грав. Так що нічого дивного немає в тому, що дівчині або молодій жінці хотілося б такого хлопця, який нагадував би їй батька.

Як вибрати одного єдиного та коханого?

Вибираючи собі такого чоловіка, вона не підсвідомо буде шукати захисту, комфорту, ніжних і теплих почуттів.

Виборчий підхід

Це неправда, коли деякі жінки стверджують, що для них зовнішній вигляд ніякого значення не має. Жіноче населення в першу чергу розглядає претендентів, як на батька своєї дитини, який повинен володіти найкращими якостями. Звідси і вибірковий підхід, так як вона зіставляє всі достоїнства і недоліки, які передадуться її дитині.

Як вибрати одного єдиного та коханого?

Дівчина звертає увагу на все - на здоров'я, фізичні дані, зовнішність, і якщо недоліки переважають, то такий претендент їй не підійде.

Соціальне положення

Один раз «обпікшись» на невдалому шлюбі, молода жінка стає досить виборчої, і для неї соціальне становище обранця, має істотне значення. Його статок, посаду, зв'язку і можливості будуть переважати в порівняльних характеристиках з іншими претендентами на руку і серце.

Також важливе значення має потенціал і амбіції передбачуваного супутника життя - дівчина оцінює його можливості і перспективи. Якщо перспектив ніяких немає, то і пов'язувати своє життя з потенційним невдахою без прагнень і бажань, вона не стане. Їй потрібен такий, який фонтанує ідеями, придумує різні складні схеми і втілює їх у життя. Тобто, її будуть цікавити чоловіки, які мають життєву активність і бажання здійснити свої проекти. А не той, який відпрацювавши 8 годин на день, лягає відпочивати, йде на футбол або з сусідами біля під'їзду грає в доміно.

Як вибрати одного єдиного та коханого?

Якими б критеріями ви не керувались при виборі чоловіка, головне, щоб він вас кохав, та піклувався про свою дружину. Навіть, якщо він без високого соціального статусу.

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart