Як себе вести майбутньому батьку

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У вашому житті намітилися докорінні зміни. Ви готуєтеся стати батьком.

Попереду маячить чимось незрозумілим. З одного боку бажаним або не дуже, а з іншого довгоочікуваним або несподіваним. Питання в тому, як себе вести? Основне і найголовніше – не панікувати. Вам пощастило народитися чоловіком. Народжувати не доведеться точно. Рости живіт у вас не буде, в декрет не покличуть, і з роботи ні куди йти не потрібно.

Цю радість можна і відзначити. Всіх родичів і друзів запрошувати не варто. Вашій дамі зовсім не потрібні переживання. Народжувати – то все-таки їй. Страх уже прийшов, а ось букет квітів буде, вельми до речі в комплекті зі щасливими очима та посмішкою. У вас відмінний шанс побороти шкідливі звички. Здоровий спосіб життя збільшує шанси народити здорову дитину і зволікати в цьому випадку не варто. Будьте готові до всього. Ваша друга половина зміниться не тільки зовні.

Як себе вести майбутньому батьку

Чи зміниться її характер (в основному через гормони), а також переваги, раціон харчування, спосіб життя, звички. Спочатку буде важко звикати до примх, але відноситись потрібно дуже по-філосовски. Чи не занадто ігноруючи і не дуже потураючи. Доведеться читати етикетки, щоб змінити раціон харчування. Для успішного росту і розвитку майбутньої дитини необхідно багато високоякісних продуктів. Це не сухарики, чіпси і картопля фрі. Ви зрозумієте, що без барвників, консервантів, емульгаторів продуктів досить мало. Наші супермаркети забиті майже отрутою. Доведеться побігати в пошуках високоякісного сиру і м'яса, свіжих яєць і молока, фруктів і овочів. Продукти повинні бути натуральні і свіжі. Якщо ви думаєте, що це не ваші проблеми, марно –  вагітним розуміти важке протипоказано. Так що візьміть на себе процес вибору продуктів.

Дружина звичайно вагітна, але не в тюрмі. Культурне життя скрасить процес очікування маленького. Вагітним корисно частіше бувати на свіжому повітрі. Спільні прогулянки будуть вкрай корисні і вам теж. Вагітність накладає деякі обмеження на сексуальне життя. Звичайно це не всі 9 місяців, але і не тиждень точно. Повірте, вашій дамі дуже важко доводиться з виношуванням дитини. Це колосальна робота організму і не завжди сумісна з пристрастю. Кожен вирішує проблему по своєму. Можна перетерпіти, годі й терпіти і влаштовувати скандали. Єдино вірно, що відмовляючи вам в цей момент, ваша дама ніяк не вередує. Зайве обережно – можливо, але не як не примхлива.

Як себе вести майбутньому батьку

Після УЗД може з'ясуватися, що ваш майбутній хлопчик зовсім не хлопчик, і очікувана дівчинка зовсім не дівчинка. Можливо, у вас буде не один малюк, а двоє.

Можливо, що він не цілком здоровий і вагітність не закінчиться так, як вам хотілося. Тут необхідно приймати рішення, а не шукати винного. Згодом нести відповідальність. Пройти всі медичні тести, самому проконсультуватися не з одним лікарем-фахівцем. Вам доведеться взяти участь. На головну роль розраховувати не доводиться, але свої основні обов'язки виконайте з блиском. Прочитайте кілька статей з розвитку вагітності, ознайомтеся з можливими ускладненнями. Не пускайте на самоплив вибір пологового будинку, допоможіть з вибором ліжечка і коляски. Ваша допомога і участь вкрай необхідні, навіть якщо явної подяки ви не відчуваєте. Тримайтеся, міцнішає і мужайтеся!!! Чи не ви перший, не ви останній! Вас уже любить малюк не за зовнішність, славу чи гроші, а тільки тому, що ви його батько.

Як себе вести майбутньому батьку

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart