Що потрібно знати про прикорм малюку?

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Що матусі потрібно знати про прикорм малюку?

Що дають на третьому місяці

З третього місяця деяким немовлятам перестає вистачати материнського молока, і їх починають годування додатковими прикормами. Вітаміни та мінеральні солі - це основний склад підгодовувань, тому шкідливими вони не бувають. Фруктові та овочеві соки, особливо яблучні, морквяні, бурякові, гранатові, дуже корисні для малюків, але ні в якому разі їх не треба перегодовувати.

Починати давати прикорм слід з невеликої кількості, приблизно з 3-х - 5-ти крапель в день, поступово доходячи до 5-6 чайних ложок. Якщо у дитини існує можливість виникнення алергії, то батькам слід визначити, який саме сік на це вплинув, і виключити його з раціону.

Найоптимальніший час прийому соку - до годування або після.

Чотири місяці

Не кожне яблуко підійде чотиримісячного дитині - на пластмасовій тертці труть тільки фрукти зеленого кольору, і дають їх по половині чайної ложки в день. В подальшому порцію збільшують, і доводять до 5-6 чайних ложок, що становить орієнтовно 30 мл.

П'ятий місяць

У цьому віці ¼ звареного жовтка буде дуже корисно для дитячого організму. Надалі його треба буде давати через день, але вже по половинці. Зварений в круту яєчний жовток - це джерело корисних речовин і вітамінів А, Д, В1, В2, РР, а також кальцію, фосфору, білка, жиру.

Щоб малюк не їв його на суху, в нього можна додати трохи материнського молока.

Перший прикорм

Перший прикорм дається в 5 місяців. З цього часу, деяким дітям вже починають давати перший прикорм.

Головне правило, що діє під час додаткового годування, це все починати давати з малої кількості і стежити за реакцією організму малюка. Якщо з'являється висип, підвищується температура, відбувається розлад шлунка, то цей продукт слід негайно додавати в раціон.

Перший прикорм складається з овочевого рагу, молодого кабачка або капусти брокколі та дається в кількості однієї чайної ложки. Як і все додаткове харчування, поступово доводиться до більшої кількості, і до кінця п'ятого місяця вже становить від 50 до 150 г.

Другий прикорм

Другий прикорм дитина отримує на шостому місяці, і дається він вигляді каші (гречана, рисова, манна), кількість якої з 1-2 чайних ложок збільшується до 150 м Також для дитини корисний буде сир.

Третій прикорм

Тут вже додають більш «дорослі» продукти - відварене і протерте м'ясо та бульйон. Також в раціон дитини поступово додають рибу, але тільки не річкову, а зварену морську. Всі «дорослі» продукти починають давати з ½ чайної ложки, доводячи об'єм до 5-6.

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart