Чому діти люблять кубики?
Як відомо, малюк пізнає світ через гру, тому у нього завжди потяг до різних ігрових предметів. Кубики, пірамідки, кільця, м'ячі - це ті предмети, які він освоює ще в самому ранньому віці, вчиться грати з ними, тримати та кидати.
За допомогою цих ігрових предметів він розвиває дрібну моторику пальців і тренує фізичну силу рук, тому такі іграшки йому просто необхідні.
Розглянемо сьогодні дитячі кубики, які вони бувають, з чого виготовляються і для яких вправ підходять.
Що батькам відомо про кубики?
Кубики - універсальна іграшка, яку дитина активно освоює вже з 6-ти місяців. Але кожна нова серія кубиків не схожа на попередню, і вони значно різняться між собою. Залежно від матеріалів виготовлення, вони мають своє призначення.
М'які
Як правило, такі ігрові предмети виготовляються з натуральних, екологічно чистих матеріалів. Текстиль досить безпечний для дитячого здоров'я, не викликає алергії і роздратування шкіри. Вони не мають гострих кутів або необроблених поверхонь, тому отримання травми виключено.
Як правило, виробники фарбують їх у яскраві кольори, тому такі кубики привабливі для дітей самого малого віку. Дуже часто на них наносять зображення птахів, звірів, комах, тому для більш старшого віку, вони мають пізнавальний характер.
Конструктори
Досить часто у продажу можна зустріти кубики-конструктори, виготовлені з екологічно-чистого пластику або натурального дерева. Такі набори призначені для гри, і з них можна зводити фортеці, будинки, паркани. Для малюків вони не зовсім підходять, а от у дітей старшого віку викликають великий інтерес.
Завдяки таким наборам, у дітей розвивається логіка, мислення, фізично розвиваються пальці і руки.
Абетка
З таких кубиків можна складати цілі слова, попередньо вивчивши букви, нанесені на них. Пізнавальний характер таких наборів допомагає батькам навчати дитину новим словам та грамоті, вивчити букви.
Брязкальця
Щоб привернути увагу дитини, виробники кубиків заповнюють внутрішній простір шматочками пластика, внаслідок чого іграшка стає брязкальцем. Це дуже цікаво маленьким дітям, особливо новонародженим. У дітей завжди проявляється інтерес до предметів, які створюють шумові ефекти, тому для малюків такі брязкальця цікаві і привабливі.
Для посилення ефекти, виробники роблять їх яскравими, барвистими, насиченими.