Вчимо дитину правильно зав'язувати шнурки
Вибір дитячого взуття широкий і різноманітний, і завдяки липучкам, кнопок, резинкам, діти до пори до часу не зустрічаються зі шнурками. Але рано чи пізно цей час приходить, і треба малюка познайомити з цими хитрими, не завжди слухняними, зав'язками.
Кеди, напівкеди, кросівки, мокасини - батьки купують таке взуття через його зручності при носінні, і функціонального призначення. В них дуже зручно бігати, стрибати, ходити, займатися спортом, але ось одна серйозна проблема - шнурки, дуже засмучує малюка. Як їх правильно зав'язати, щоб вони потім не розшнуровувати, не поширювали і не висіли, створюючи реальну небезпеку. Через висячі кінці шнурків можна зачепитися і впасти, а звинувачувати в події, крім, як самого себе, не буде кого.
Тому щоб ваш малюк не впав і не травмувався, треба навчити його правильно зав'язувати шнурки.
Знайомство зі шнурками починається з покупки взуття
В основному, сьогодні діти самі визначають вибір одягу та взуття, яка їм цікава і саме її вони будуть носити. Сьогодні досить багато виробляють кросівок і черевиків з зображеннями улюблених персонажів з комп'ютерних ігор або мультсеріалів. Тому, побачивши на дитячого взуття зображення покемонів або тачок, діти будуть в захваті від такого взуття, і змусять батьків її купити.
Але тут дорослим слід звернути увагу дітей на особливості - наявність шнурків, які доведеться щодня зав'язувати і розв'язувати. Тобто, потрібна певна мотивація: хочеш модні і стильні кросівки - учись їх зашнуровувати, оскільки допомагати в цьому питанні більше нікому. Запропонуйте дитині зробити це сьогодні ввечері, щоб завтра він уже міг піти в них гуляти. Зраділий покупкою, малюк, швидше за все з ентузіазмом прийме таку ідею.
Способи шнурування
Сучасні діти будуть незадоволені простий, «бабусиної» шнурівкою, яка використовувалася багато років назад. Незважаючи на те, що це самий і простий спосіб, дитини він не влаштовує, йому потрібні складні способи, щоб, в кінцевому рахунку, шнурки виглядали оригінально і ексклюзивно. Для цього вже попрацювати доведеться батькам, підшукуючи наймодніші і трендові способи шнурування.
В інтернеті представлено багато способів, як креативно заправити в отвори шнурки, тому доведеться брати інформацію звідти.
Починати навчання цього процесу треба в 5-6 років, коли пальці малюка вже зміцніли, і їх моторика досить розвинена. Якщо він ще не готовий до таких складних занять, то, як би не хотілося всім оточуючим, навчити дитину буде досить складно.
Але в будь-якому випадку батьки повинні вибрати оптимальний спосіб шнурування, навчитися самі, і допомогти в цьому дитині.