Причини зради чоловіка

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У сімейному житті з жінками постійно трапляються якісь казуси. Але зраду чоловіка казусом не назвеш.

Для одних це трагедія всього життя, для інших – нічого особливого. Хтось просто йде, не напружуючись, а хтось мучиться, не знаючи, пробачити чи ні. Так все ж, як себе вести після зради чоловіка, як розпізнати її і чому чоловіки зраджують? У психологів є свої погляди на цю проблему.

Тільки спокій

Відповідну пораду легше давати, ніж її виконувати. Тримати себе в руках не завжди виходить, тим більше, якщо жінка темпераментна. Можна наламати дров, а потім шкодувати про це. Тому, спочатку необхідно розібратися в ситуації. Адже помада на комірі ще не означає, що чоловік Вас зраджує. Першими дзвіночками можуть стати такі дії чоловіка:

  • він ховає телефон і часто відключає його на ніч;
  • буває у відрядженнях, частіше звичайного;
  • довготривалий час говорить по телефону у ванній, включаючи при цьому воду;
  • йому підозріло часто дзвонить «начальник».
    Причини зради чоловіка

Як бачимо, основні проблеми пов'язані з телефоном і частою відсутністю чоловіка. Але найспритніші чоловіки довго приховують зради, цим самим завдаючи своїй половинці ще більші страждання. Навіть ночуючи вдома, вони примудряються заводити коханок.

Причини зрад

Найчастіше це відбувається через втрату інтересу до дружини. З появою дитини дружини перестають стежити за собою, а чоловік, як відомо, любить очима і хоче бачити поруч із собою доглянуту і підтягнуту супутницю. Дівчата, не розслабляйтеся, тримайте себе в тонусі, навіть якщо Ви в шлюбі багато років!

Причини зради чоловіка

Причиною зрад може стати напружена ситуація в родині. Якщо дружина «пиляє» чоловіка з будь-якої дрібниці, він просто втече з дому в бар, де є багато спокійних і ласкавих жінок. А якщо чоловік почне заливати неприємності спиртним, бажаючих йому допомогти знайдеться вдвічі більше.

Як себе вести?

Приділяйте більше уваги чоловікові, цікавтеся його справами на роботі. Будьте ласкаві і ніжні, постарайтеся оточити його турботою. Чоловік повинен відчувати себе потрібним. Постарайтеся зробити так, щоб у Вас як можна рідше «боліла голова», тому що ліжко має величезне значення для збереження сім'ї. Якщо Ви не можете задовольнити свого чоловіка, він знайде все необхідне в іншому місці. Жінка, яка дорожить своєю сім'єю і чоловіком, що знаходяться поруч з нею, зуміє знайти спосіб бути найулюбленішою і бажаною в його житті. В такому випадку чоловік не буде шукати розраду на стороні.

Причини зради чоловіка

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart