Як вести себе, якщо дратують родичі чоловіка?

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Що робити, якщо родичі чоловіка дратують

Родичі чоловіка - це не друзі, яких ти вибираєш самостійно. Вони були, є і будуть, і є певним доповненням до твого судженого. Від них нікуди не дінешся, не сховаєшся і не сховаєшся.

Приходячи в гості, нібито до твого чоловіка, вони будуть зачіпати своїми питаннями і дурними порадами, порушуючи твій особистий простір. Їх рекомендації, навіть цілком доречні, викликають у тебе різке неприйняття, і навіть роздратування. Ти не можеш спілкуватися з ними більше 15 хвилин, і тобі хочеться забігти на край світу від настирливої та набридливої рідні другої половинки.

Знайома ситуація? Вона зустрічається практично в кожній другій родині, в яких, до родичів другої половинки таке негативне ставлення. І ось що цікаво, своїх рідних ти можеш обговорювати і навіть критикувати, але якщо це зробить твій чоловік, то він відразу стає ворогом номер один. Точно так - ж і з його ріднею - варто тобі заїкнутися, що вони тобі не подобаються, або щось зробили не так, як на тебе обрушується його праведний гнів.

Як вести себе, якщо дратують родичі чоловіка?

Як надходити в таких ситуаціях, коли спілкування з ріднею чоловіка просто пригнічує?

Твоя поведінка по відношенню до родичів чоловіка

У цьому питанні крім тебе самої, ніхто не зацікавлений, тому допомоги або підказки чекати нізвідки. Щоб не псувати відносини в родині, тобі самій доведеться докласти чимало зусиль, переступити через своє «Я», і робити вигляд, що нічого не сталося.

Як вести себе, якщо дратують родичі чоловіка?

Так, це дуже складно і важко, але інших варіантів немає.

  1. Ти ні в якому разі не повинна скаржитися чоловіку на його родичів і на те, що вони тебе дратують. В іншому випадку, ти ризикуєш придбати в його обличчя ворога, а не прогнозовану допомогу і підтримку. Це його рідня, яку, він, до речі, не обирав, але буде захищати до останнього. Тому забудь про скарги, а просто мовчи і не подавай виду. Того ж вимагай і від нього - ніякої критики або обговорень твоїх родичів, як би вони не були йому неприємні.
  2. Постався до цієї проблеми філософськи і згадай, що будь-яка людина може у кого-то періодично викликати роздратування. У тому числі і ти. Як кажуть в народі: «Усім не догодиш».
  3. Тримай емоції під контролем. Вийшовши на «стежку війни» з ріднею другої половинки, за великим рахунком ти нічого не виграєш, а навіть навпаки, програєш. Будуть чвари, порожні перепалки, демонстрація роздратування, які нічим не закінчаться. Все так і буде тривати, без видимих змін та успіхів. Так навіщо витрачати нерви даремно, якщо нічого змінити не можна? Тримай емоції під контролем, і не звертай на їх інсинуації уваги.

    Як вести себе, якщо дратують родичі чоловіка?

Природно, що така тактика досить складна, але якщо ти хочеш зберегти сім'ю, то візьми себе в руки та роби правильно.

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart