Як висловити свою любов чоловіку?

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Кілька способів показати свою любов

Чоловіки, як і маленькі діти, хочуть знати та бачити, що їх люблять, про них піклуються, до них проявляють інтерес. Якщо перший час після знайомства вони приховують це, то в подальшому їх бажання стають помітними та відвертими.

Вони завжди повинні знати, що цінуємі, улюблені, незамінні, тому тобі доведеться періодично підтверджувати свої почуття. Проявити своє ставлення до коханої людини, можна не тільки словами, а й діями. У будь-якому випадку, йому буде приємно, і він задовольнить своє его.

Ось кілька порад, як на практиці показати чоловікові, що він любимо і цінуємо, про нього піклуються і цікавляться його проблемами.

12 проявів любові

 1. Обов'язково зустрічай його, коли він приходить з роботи. Навіть в тих випадках, коли чоловік відкрив двері своїми ключами.

  Як висловити свою любов чоловіку?

 2. Якщо він стурбован, відразу поцікався, що сталося. Він може відразу не розповісти про свою проблему, тому за вечерею повтори своє питання.
  Як висловити свою любов чоловіку?
 3. Накрий на стіл до його приходу. Це дуже порадує твого чоловіка, і він зрозуміє, що про нього піклуються і його люблять.
 4. Подзвони йому на роботу, і повідом, що ти вже дуже сильно скучила і з нетерпінням чекаєш його приходу. Це підніме йому настрій, і він спробує швидше вирішити всі виробничі проблеми.
  Як висловити свою любов чоловіку?
 5. Не забудь нагадати йому, що ввечері трансляція футбольного (баскетбольного, хокейного) матчу з командою, за яку він вболіває. Склади йому компанію в перегляді телематча.
  Як висловити свою любов чоловіку?
 6. Якщо ти його будеш обіймати частіше, то він точно переконається, що любим та бажаєм. Та й при таких діях відбитися від рук йому буде дуже складно.
  Як висловити свою любов чоловіку?
 7. Запропонуй запросити в гості його друзів, можна з дружинами або подругами, а можна і без. Холостяцька вечірка періодично теж потрібна, щоб мужики могли поговорити про свої справи і проблеми.
  Як висловити свою любов чоловіку?
 8. Помив посуд - молодець. Приготував вечерю - розумник. Прибув поличку - майстер на всі руки. Хвали частіше за будь-які активні дії, і така поведінка тобі воздасться.
  Як висловити свою любов чоловіку?
 9. Обов'язково вислуховуй його новини про роботу, про успіхи і досягнення на трудовому фронті. Йому важливо поділитися думками і враженнями, тому будь готова до довгого розповіді.
 10. Вирушаючи за покупками, переконай чоловіка купити більш якісну, хоч і дорогу річ. Він оцінить твої поради і рекомендації по заслугах.
 11. Не варто сильно критикувати навіть найдурніші його ідеї. Нехай виговоритися, а ти став запитання з приводу його плану. Він сам зрозуміє, що несе маячню, і залишить дурну затію в стороні.
 12. Вечеря при свічках, організований тобою, тільки посилить ваші почуття, зробить відносини відкритими і романтичними.
  Як висловити свою любов чоловіку?

Ось так ненав'язливо ти переконаєш його, що він тебе дуже сильно хвилює, і ти проявляєш до нього інтерес.

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart