Вироби із срібла. Вибирайте з розумом

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Давно відомо, що срібло, так само як і золото, один з найстаріших металів у світі для створення ювелірних виробів.

Воно славиться відмінним відбиваючим ефектом, який в колишні століття застосовували у виготовленні дзеркал. Гнучкість срібла дозволяє робити різні столові прибори. Але одна з найпрекрасніших похідних з цього металлу – це ювелірні прикраси, а саме кільця, ланцюжки, браслети. Срібло асоціюється з чистотою і довго зберігає блиск, що дозволяє постійно його носити. У стародавні часи алхіміки використовували малюнок півмісяця для позначення цього хімічного компонента через його колір блідого місяця.

Вироби із срібла. Вибирайте з розумом

Срібні вироби блищать по-різному, в залежності від того, як їх обробляють і полірують. Вони можуть мати дзеркальний або м'який блиск. Хоч і є срібло дорогоцінним металом, але дешевшим, ніж золото або платина. Це робить його пріоритетним для ремісників і дизайнерів ювелірних прикрас, які хочуть створювати видатні вироби за нижчою собівартістю, що дозволяє їх купувати більшій кількості людей.

Вироби із срібла. Вибирайте з розумом

Срібло вдало комбінується з напівдорогоцінним камінням: бурштином, бірюзою і гранатом. Таке поєднання відмінно підкреслює багаті кольори каменів. Універсальне і економічне, срібло застосовується з метою виготовлення, як товстих ланцюжків, сережок, так і широких браслетів з мереживним плетінням. Розуміння різних способів виготовлення срібних сплавів допоможе при виборі ювелірних прикрас.

Вироби із срібла. Вибирайте з розумом

Срібні самородки у природному вигляді є найвідомішим відображаєючим металом. Разом з тим він прагне до втрати форми і зносу через свою м'якість. Для збільшення щільності такого срібла, виробники часто змішують його із іншими металами, створюючи сплави, придатні для ювелірної індустрії. Треба відзначити, що деякі сплави золота містять менше дорогоцінного металу, ніж срібні. При покупці виробу з чистого срібла (999 проба) шукайте прості форми, які швидко не подряпаються, не втратять від носіння форму. Хорошим вибором буде прикраса з карбованою обробкою, на якій не буде так видно дефекти, як на відполірованому виробі.

У середні століття для виготовлення срібних предметів найчастіше виготовлялося з'єднання з додаванням міді (95,8% чистого срібла). На сьогодні цей сплав використовується і для карбування декоративних предметів домашнього ужитку. Леговане міддю срібло з першого погляду складно відрізнити від срібла.

Найстаршим і найбільш популярним варіантом для створення ювелірних прикрас є срібло 925 проби, леговане іншими металами. Вперше використання цієї проби згадується в рукописах кінця Х століття. Для цього сплаву характерна більш низька температура плавлення, ніж для суміші з чистого срібла з міддю, що є відмінним варіантом для карбування. Британські гроші беруть свою назву від стародавнього сплаву. Звідси і його сучасна назва – стерлінгове срібло. Воно має ряд переваг: довго зберігає блиск і не схильне до швидкого зносу. Мідь та інші метали, додані в сплав, зменшують ймовірність появи темних плям на прикрасах. Стерлінгове срібло включає в себе германій, замість міді для достатньої щільності складу. Деякі виробники використовують золото чи платину для досягнення аналогічного ефекту.

Суміш зі срібла і золота в рівних частках в стародавні часи застосовувалася для карбування ювелірних виробів. Сьогодні в музеях можна побачити срібний бісер на старовинних костюмах, виконаний з такого сплаву. Колекціонери старожитностей, в тому числі і ювелірних, сьогодні можуть визначити справжнє походження тієї чи іншої речі з цього бісеру. Він змінює колір від сріблясто-білого до теплого, блідо-золотого відтінку.

Як і інші цінні метали, срібло постійно коливається в ціні. У той час як ціна на золото і платину не збільшилася, ціна срібла в останні роки зросла, оскільки все більше різних індустрій працюють на цьому універсальному хімічному елементі. Щоб знизити собівартість створення срібних виробів, останнім часом активно використовується спосіб, при якому сріблом анодирують  тільки верхній шар вироба. Це покриття є тонким, міцним і здатне не стиратися дуже довгий час, перш ніж під ним з'явиться метал. Деякі виробники зазначають на своїх виробах чистоту срібла.

Вироби із срібла. Вибирайте з розумом

При покупці ювелірних срібних виробів, перевірте маркування на внутрішній частині. У більшості випадків там стоїть 925 проба, що означає – це срібло стерлінгове. Воно не завдає шкоди шкірі людини і не забарвлює її. Якщо ви купуєте кільце, то не помиліться з розміром, так як змінити його буде коштувати недешево на фоні загальної, доступної ціни. Срібло – доступний за ціною дорогоцінний метал, тому вироби з нього можуть бути веселими і модними аксесуарами для всіх бажаючих.

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart