Які жіночі шапки модні в цьому сезоні

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Які шапки можна носити взимку

Жіночі шапки і раніше залишаються популярними і стильними, не став для них винятком сезон 2018-2019. Сьогодні популярні шапки, які ближче до спортивного стилю - велика в'язка і хутряної бубон.

У поточному сезоні взагалі популярні в'язані речі, тому дизайнерські ательє пропонують широкий вибір светрів, кофт, світшоти. Ну і обов'язково жіночі в'язані шапочки, з різних матеріалів.

Без цього аксесуара в морозну зиму не можна вийти на вулицю, навіть пишна зачіска не захистить від сильних холодів. А якщо на вулиці ще пронизливий вітер, то жіноча шапка, перше порятунок від негоди.

Тому в цьому сезоні модельєри пропонують:

  • середню крупність в'язки для ангори з широким бортом;
  • принт або хитромудрі візерунки;
  • в'язану класику з помпонами.

Крім цього, в зимовому сезоні 2019 пропонуються шапки з вушками яскравою кольорової гами.

Шапки з ангори

Ніжна, м'яка, тепла ангора користувалася попитом завжди. Цей теплий і комфортний матеріал послужив основою для створення стильних шапочок великої і середньої в'язки, і вона «на-віч» всім красуням. Але не тільки практичним застосуванням обмежуються властивості ангори - дрібні ворсинки обрамляють шапочку своєрідним ореолом, переливаючись на сонці різнокольоровими відблисками.

Підкреслення молодості, енергії, свіжості і краси, а також ефективний захист від холоду, ось основна місія, яку виконує шапочка з ангори.

Шапки з візерунками

Хитромудрі візерунки або дивовижні принти на шапці - один із трендів поточного сезону. Пішли в минуле стандарти косички, а на їх місце прийшли незвичайні візерунки. Що стосується принта, то тут в моді залишаються великі фрагменти, які займуть своє гідне місце на головному візерунку.

Популярним матеріалом буде шерсть, а відтінки темно-вишневий, яскраво-жовтий і насичено рожевий. Слід дотримуватися смаків і стилів року Свині, так як ці кольори самі відповідні для нього.

Класика

Залишаються в моді класичні моделі, тільки трохи видозмінені: велика в'язка і хутряної бубон - тренд 2019 року. Сама шапка створена в одному тоні, без яскравих вставок і оздоблень. Це романтичний, авторський стиль, який подобається всім красуням. Який помпон завершить композицію, не має значення, підійде і хутряної, і плюшевий, і в'язаний.

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart