Як ефектно виглядати після свят

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Які процедури дозволять підтримати зовнішній вигляд після свят

Ну ось, свято, який всі ми чекали так довго, вже закінчився і пора виходити на роботу. Але сліди бурхливої проведеної вечірки не повинні позначатися на вашому обличчі, тому слід провести кілька косметологічних процедур.

Це потрібно не тільки для твору ефекту перед колегами, а й в першу чергу, для самої себе.

Що дозволить дівчині виглядати свіжо і красиво? Це:

  • здоровий сон;
  • раціональне харчування;
  • косметичні маски.

І якщо здоровий сон забезпечений тривалим часом проведення свят, а раціональність харчування самою зустріччю нового року, то до масок слід підходити з особливою ретельністю.

Білки очей

Щоб змити втому і повернути свіжість необов'язково мати під рукою цілий арсенал косметичних засобів і препаратів. Всі основні компоненти можна знайти в холодильнику. В першу чергу колеги звертають увагу на очі, і якщо вони запалені, роблять відповідні висновки. Щоб усунути цю проблему, слід налити в миску або тазик чорний чай. Потім опустити своє обличчя в цю ємність і кілька разів моргнути. При виконанні цієї процедури, головне не перестаратися, тому кілька вправ (5-6) буде цілком достатньо.

Як ефектно виглядати після свят

Шкіра навколо очей і повіки

У зимовий період часу досить складно знайти свіжі огірки в холодильнику, але якщо ви готували до святкового столу традиційне Олів’є, то скористайтеся шкірками від огірків. Вони також ефективно допомагають зняти припухлості на очах, а на процедуру піде 10 хвилин.

Як ефектно виглядати після свят

Після цього шкіру навколо очей слід промити і нанести звичний крем. Головне відновити гідро-ліпідний баланс, на що йде досить тривалий час. Тому з вечора, перед виходом на роботу, краще провести легкі вправи. Якщо на новорічному столі залишилися шматочки апельсин, їх треба вичавити на серветку і прикласти, але тільки на 5 хвилин. Це дозволить підбадьорити шкіру і надати їй свіжий, сяючий вигляд.

Макіяж

Природно часу на приведення шкіри в порядок може не вистачити, тому майстерний макіяж буде завершальним штрихом. Підійде тональний крем, яким ви користуєтеся в звичайні дні, експериментувати не слід. Починайте з губ, так як вони в першу чергу показують ступінь зневоднення організму. Яскрава помада, сяючий блиск приховають наслідки новорічних свят.

Як ефектно виглядати після свят

Таким чином, ви скриєте ті недоліки, які сталися з шкірою обличчя в дні проведення свят!

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart