Жіноче тату - в стилі гравюра

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Такий предмет, як гравюра, перш за все асоціюється у нас зі старовиною

Не дивно, адже перші екземпляри почали з'являтися ще в XI-XII ст. Ці оригінальні відбитки на папері, створені за допомогою зображень, висічених на металі, дереві, спочатку був зовсім невибагливими. Поступово зростала складність техніки і в підсумку це мистецтво стало доступно тільки майстрам своєї справи. У гравюрі вони могли втілити цілі пейзажі з дрібною деталізацією, сюжети з Біблії, картинки для книг і журналів. Тож не дивно, що подібний стиль зараз увійшов в моду у дівчат різного віку!

Особливості тату в стилі гравюра

Якщо розглядати татуювання в стилі гравюра, можно знайти багато схожих рис із самою технікою художнього мистецтва:

  • татуювання має виглядати, як малюнок, надрукований на папірі;
  • контури і лінії повинні бути промальовані чітко і акуратно, при цьому вони обов'язково філігранні, тонкі;
  • контури і лінії татуювання не можуть бути нечіткими, розмитими;
  • в класичному виконанні татуювання в стилі гравюра не допускається наявність великих елементів, виконаних в кольорі;
  • колірна гама тату в стилі гравюра – чорно-біла, інші кольори використовувати можна, але вдаються до цього рідко;
  • загальна характеристика квітів в татуюванні – однотонність.
    Жіноче тату - в стилі гравюра

Що стосується мотивів, які використовуються, тату-гравюри часто повторюють тематику своїх реальних прототипів. Це можуть бути зображення в середньовічному стилі, невідомі науці тварини, похмурі композиції з відьмами і скелетами. Дуже витончено і вишукано виглядають виконані у вигляді гравюр квіти. Вони нагадують зображення зі старих книг з ботаніки і красиво виглядають як в чорно-білому виконанні, так і з використанням кольорової туші.

Але при цьому не обов'язково обмежувати себе тільки тими картинами, які використовували раніше виробники гравюр. При належному креативі можна втілити практично будь-який малюнок. Наприклад, популярними останнім часом стали різні «обманки» зору, різні хитрі ілюзії.

Перевага татуювань в стилі гравюра віддають стильні, з оригінальним мисленням люди. Завдяки своїй витонченості і лаконічності, такі татуювання легко дозволяють підібрати одяг. Вони виглядають органічно, тому не вимагають особливої ​​вишуканості або певних колірних поєднань, витримки конкретного стилю у зовнішньому вигляді. Їх, на перший погляд, прості лінії при цьому не виглядають банально або типово. Для людини будь-якого типажу вони стануть вдалим і відповідним доповненням.

Жіноче тату - в стилі гравюра

Що потрібно, якщо ви хочете тату в стилі гравюра?

У пошуках натхнення при виборі ескізу ви можете звернутися до старих книг, реально існуючим гравюрам. Або ж, якщо у вас є певні побажання, напрямок думки, сміливо йдіть зі своїми ідеями в кращий тату-салон. Адже будь-який майстер високої кваліфікації зможе скласти для вас унікальний ескіз в стилі гравюра, який буде відповідати не тільки вашим побажань, а й стилістичним вимогам цього напрямку тату-індустрії.

Жіноче тату - в стилі гравюра

Вибір правильного майстра – це найважливіший крок, якщо ви захотіли стати володарем тату в стилі гравюра. Адже чіткі і тонкі лінії таких татуювань вимагають професіоналізму у виконанні. Інакше тонкий і витончений малюнок може вийти нечітким і не відповідати стилістичним вимогам. А з часом не приносить нічого, крім розчарування. Уважно вивчіть портфоліо майстра і, якщо у вас будуть сумніви, що він впорається з такою тонкою роботою, краще виключіть його кандидатуру. Підходьте до вибору зважено, адже татуювання залишається з вами на все життя. І краще нехай це буде милуюче око прикраса, ніж невдалий експеримент молодості.

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart