Зірки та пластика

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Немає нічого поганого в тому, щоб виправити в собі щось, що не влаштовує.

Але дуже важливо не перейти межу і не нашкодити власній зовнішності і здоров'ю. Багато зірок, зробивши операцію одного разу, вже не можуть зупинитися. Вони просто спотворюють свій зовнішній вигляд.

Донателла Версаче

Донателла завжди комплексувала з приводу своєї зовнішності. Після того як вона очолила будинок моди, то відразу ж вирішила взятися за зовнішній вигляд. За однією операцією послідувала друга, потім третя і так далі. Вона змінилася до невпізнання. Зараз Донателла очолює рейтинги найстрашніших знаменитостей.

Зірки та пластика

Мелані Гріффіт

Популярна актриса дуже хотіла зберегти свіжість і молодість, адже її благовірний – один з найсексуальніших чоловіків. Однак пластичні операції привели до того, що вона стала виглядати набагато старшою за свої роки. Сама Мелані зізнається, що шкодує про виконані операції.

Зірки та пластика

Дженіс Дікінсон

Дженіс змогла зробити запаморочливу кар'єру. Вона вибилася з убогості і стала однією з найпопулярніших моделей. Дженіс крутила романи з найвідомішими красенями. Саме тому їй так хотілося відтягнути свою молодість. Вона зробила величезну кількість пластичних операцій. Зовнішній вигляд колишньої моделі залишає бажати кращого, але вона сама дуже задоволена результатами.

Зірки та пластика

Рене Зеллвегер

Голлівудська зірка ніколи не любила свою зовнішність, особливо вузькі очі і щоки. Саме тому вона зважилася лягти під ніж хірурга. Не всі оцінили нову зовнішність актриси. Але сама Зеллвегер заперечує, що робила якісь маніпуляції. За її словами, це вікові зміни.

Зірки та пластика

Жаклін Сталлоне

Мама Сільвестра Сталлоне дуже сильно переборщила з пластичними операціями. У свої 93 роки вона виглядає страхітливо. На ній просто немає живого місця. При цьому вона продовжує робити різні косметичні процедури. Страшно уявити, що буде через рік.

Зірки та пластика

Мері-Кейт Олсен

Слава запаморочила юним сестрам голову. Вони не змогли зрозуміти, як потрібно використовувати свою популярність. Подейкували, що вони навіть вживали наркотики. Але якщо Ешлі змогла взяти себе в руки, то Мері-Кейт почала змінювати свій зовнішній вигляд, причому не в кращу сторону. Сама Олсен задоволена змінами, але вона явно виглядає років на 20 старше за свої роки.

Зірки та пластика

Маша Распутіна

Дивлячись на старі фотографії Маші, навіть не можна уявити, що це вона. Маша зробила безліч операцій, багато з яких були не зовсім вдалими. Однак сама співачка задоволена своєю зовнішністю.

Зірки та пластика

 

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart