Чому треба їсти хурму

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Хурма - це не тільки смачно, але і корисно!

Привіт-привіт, з тобою знову спілкуюся я, твоя подружка Лілі, і хочу тобі розповісти про корисні властивості хурми. Зараз вона продається у великих кількостях, тому проходячи повз прилавка з дивовижними фруктами, ти мимоволі замислюєшся, а яка користь від хурми?

Відразу скажу тобі, що вона позбавить тебе від зимової нудьги, депресії та підніме настрій. А ще вона прекрасно охороняє від простудних захворювань та вірусних інфекцій. Тільки через одні ці властивості, її треба включати в свій раціон і насолоджуватися ніжним, трохи терпким смаком.

Поради від Лілі: Чому треба їсти хурму

Отже, що ти знаєш про хурму?

Ботанічні данні

У наших умовах це дерево не росте, а ось сприятливий клімат для неї в Ізраїлі, Іспанії, Італії, Непалі, Японії та на Кавказі. Висота деяких дерев сягає 10 метрів, і для рясного плодоношення їм потрібна гірська місцевість. За зовнішнім виглядом хурма нагадує яблуню, з жовтувато-білими квітками і продовгуватими листям. Цвіте хурма з травня по червень, а після відбувається процес формування, розвитку і дозрівання плодів.

Щоб потрапити на прилавки наших супермаркетів і продовольчих магазинів, її збирають ще в недозрівшому стані, упаковують і відправляють в Україну. Період созрівання - жовтень місяць, але він може бути зміщений, в залежності від особливостей клімату, в якому ростуть дерева.

Корисні властивості

Зміцнення імунної системи і протистояння простудним захворюванням відбувається за рахунок великого вмісту в хурмі вітаміну С (аскорбінової кислоти). Крім цього, магній, яким насичений фрукт, знижує ймовірність утворення каміння в нирках. Хурма, досить ефективний засіб для поліпшення роботи кишково-шлункового тракту.

Поради від Лілі: Чому треба їсти хурму

А ще вона містить в собі масу необхідних для організму мінералів, вуглеводів та кислот.

Застосування в косметології

Великий зміст кислот і корисних речовин не залишило без уваги хурму з боку косметологів, і після численних експериментів, вони рекомендують використовувати фрукт для домашніх масок. Чим хурма може допомогти шкірі? Вона допоможе поліпшити колір обличчя, надати йому здоровий і свіжий вигляд. Також за допомогою домашніх масок з хурми, відбувається розгладження зморшок. Дуже ефективні компоненти плода для очищення пір і їх звуження.

Так що, дорога подружка, як бачиш, хурма не тільки смачний, але і корисний в усіх відношеннях фрукт. Наступного разу я тобі розповім, як робити маски з хурми, щоб завжди виглядати молодою, красивою, здоровою.

Поради від Лілі: Чому треба їсти хурму

Ну, а зараз, до побачення, до скорої зустрічі. Так, не забудь мені написати в личку, допомогла тобі хурма від простудних захворювань, так як в цей період часу, їх ймовірність досить велика.

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart