П'ять правил, які допоможуть відірвати дитину від планшета

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

П'ять правил, які допоможуть відірвати дитину від планшета

Як правило, коли потрібно зайнятися домашніми справами, або просто поговорити з подругами, або поспати в вихідний день, то щоб зайняти дитину, 80% батьків, дають йому планшет. Дитина тоді не смикає і не пристає з питаннями, не вимагає з ним пограти, врешті-решт, заспокоюється і займається своїми справами. Таким чином, відразу вирішується дві проблеми – у вас з'являється особистий час, і в той же час дитина зайнята своїми справами. Але у цієї палиці є два кінці, в подальшому дитину буде складно «відірвати» від планшета, і перемкнути його увагу на інші речі. Все повинно бути в міру, в тому числі і користування гаджетами, які неможливо виключити з життя сучасних дітей.

Як-же діяти в таких ситуаціях, щоб дитина не вередувала, і підкорялася розпорядку?

  1. 1. Правила. Вам слід встановити чіткі правила, відповідно до яких дитина буде користуватися певний час планшетом, і не більше. Так рекомендують дитячі психологи, і наполягають на введення умовного порядку користування. Для гри або перегляду мультфільмів, повинен бути встановлений ліміт часу, і малюк з дитинства буде привчатися до дисципліни. Коли час користування добігає кінця, слід попередити дитину, що залишилося п'ять хвилин. Незважаючи на його внутрішній опір, він незабаром звикне до цієї думки, і самостійно буде здавати свій гаджет.
  2. Особистий позитивний приклад. Складно вимагати від дитини виконання правил, якщо він перед своїми очима бачить батьків, повністю занурених у користування девайсами. Тому, в такій ситуації, слід самому відриватися від моніторів і дисплеїв, перемикаючись на більш прості, земні речі. Як вказують дитячі психологи, до семи років у дитини переважає приклад для наслідування, тому треба самому стати таким позитивним прикладом, і менше приділяти часу користування гаджетами.
  3. Навчити дитину ігор. Так-так, навчити ігор, але не віртуальним, а звичайним, земним, з іграшками, друзями, будь-якими предметами. У дитини буде розвиватися фантазія, і вона уже сама стане знаходити собі заняття до душі. Навіть найпростіші предмети з домашнього вжитку, стануть її вірними друзями, і допоможуть розвивати дитячу уяву.
  4. Приділяйте час дитині. Безпосереднє спілкування з батьками, дозволить дитині переключатися від гри з планшетом до навчання різним мистецтвам. В силу своєї чутливості, вони відразу уловлять, наскільки зацікавлені тато і мама в процес спілкування. Можна не тільки вчитися малювати або ліпити з пластиліну, а й займатися багатьма іншими, цікавими речами.
  5. Вигадуйте казки. Казка в усі часи була чудовим способом виховання, і в наші дні не втратила своєї функціональності. Граючи з дитиною, придумуйте казки, залучайте дитину в творчий процес. І тоді їй вже точно буде нецікаво грати з планшетом, і вона завжди легко, без капризів, розлучиться з улюбленим гаджетом.

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart