Хімічні реакції – це одне з найбільш захоплюючих видовищ, яке можна побачити.
А якщо врахувати той факт, що стати чарівником може будь-хто, то причин для вивчення науки стає більше. Платформа Preply об'єднує найкращих репетиторів з хімії, які здатні підготувати до здачі складного іспиту, допомогти підтягнути «хвости» за шкільною програмою і прищепити справжню любов до дисципліни. До слова, всі вчені стверджують, що інтерес до реакцій і елементів почався саме з подачі педагога. Кращий репетитор з хімії в Києві на preply обов'язково знайдеться всього в три кроки. І через деякий час, можна буде ризикнути самостійно провести один з нижчеописаних дослідів.
-
Вода в газоподібному хлорі + вода
Натрій прийнято вважати одним з найбільш горючих елементів. Але якщо до нього додати воду, то станеться справжнісінький вибух.
-
Цукерка + бертолетова сіль
Хочете влаштувати феєрверк в колбі? Тоді нагрійте хлорат калію і додайте до нього свою улюблену цукерку. Цього буде достатньо, щоб порадіти яскравим іскрам.
-
Магній + сухий лід
Чи може хоч щось горіти із льодом? Так, якщо взяти легкозаймистий магній і помістити його в сухий лід. Експеримент порадує барвистістю і незвичністю.
-
Полімери з функцією суперабсорбаціі
Однією чайної ложки сухої речовини достатньо, щоб півлітра води в лічені хвилини перетворилися в щільну масу.
-
Натрій, перенасичений ацетатом
Ацетат натрій, поміщений в воду і піддався нагріванню або охолодженню, стає перенасиченим і повторно кристалізується.
-
Надтекучість або надплинність гелію
Сильно охолоджений гелій стає рідким і здатний порушити правило гравітації, піднімаючись вгору в пошуках тепла.
-
Рідкий азот + терміт
Терміт або алюмінієвий порошок, не є вибухонебезпечним, але здатний створювати спалахи високої температури. Ця його властивість використовується при розробці детонації для різних бомб. Що буде при спробі охолодити його рідким азотом, розповість репетитор з хімії, якого в Києві варто шукати на ресурсі Рreply.
-
Реакція Бріггса - Раушера
Одна з найбільш видовищних реакцій, що показує як одна і та ж рідина відразу змінює колір від м'якого бурштинового до темно-синього.
-
Ефект Мейснера
Він пояснює, чому поїзд не прилипає до рейок, а ковзає по ним. Вся справа в низьких температурах провідника, які просто відштовхують предмет.
-
Плаваючий гексафторид сірки
Гексафторид сірки – це газ, який можна «налити» в контейнер і змусити плисти в ньому легким предметам. Такий експеримент вразить будь-кого!