Що таке «несадікова дитина»

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У розмовах доводиться досить часто чути таке визначення, як «несадікова дитина»

Це ті діти, які часто хворіють, вередують, і взагалі, відмовляються від відвідування дошкільного закладу. Хоча, як показує невблаганна статистика, «несадікові діти», це всього 5% від загальної кількості небажаючих відвідувати дитсадок. Решта, просто не адаптовані до соціуму діти, які вважають за краще залишатися одні.

Отже, «несадікові діти» це дві великі категорії, одні – частохворіючі, інші – неадаптовані і психологічно непідготовлені.

Перша група – часті хвороби не дозволяють регулярно відвідувати дитячий сад

Потрапляючи в нове для себе середовище, дитина стикається з різними мікроорганізмами, які і стають збудниками різних захворювань. Якщо у дитини розвинений імунітет, що захищає дитячий організм, то для нього це не проблема, подолати небезпеку захворювання. Якщо-ж з імунітетом проблема, то тоді і виникають захворювання різної складності. Але чи можна в цьому випадку говорити про те, що дитина «несадікова»? Звісно – «ні». Треба просто більш ретельно зайнятися здоров'ям дитини, допомогти виробити йому сильний імунітет. Пройти курс лікування, витримати відновний період, відвідати імунолога, дотримуватися порад і рекомендацій лікаря. Вітаміни, імуномодулятори, інші профілактичні противірусні засоби, а також загартовування, все буде позитивно впливати на стан здоров'я і ​​захисного імунітету.

Що таке «несадікова дитина»

Друга група – неготовність йти в садок

Буває так, що одні діти з великою радістю йдуть в садок, інші навпаки, проявляють своє небажання відвідувати дитячий заклад. Такі прояви можуть бути емоційними, мають зовнішні прояви, аж до розвитку нервового тіку. У таких випадках потрібно реальна допомога невролога, дитячого психолога, щоб спільними зусиллями нормалізувати психологічну ситуацію. Від батьків вимагається любов, турбота, підтримка, і тоді проблема буде вирішена.

Що таке «несадікова дитина»

Правильна адаптація

Ще до того, як привести дитину в дитячий садок, треба дізнатися розпорядок дня, о котрій проходить обід, тиха година. Дома треба перевести дитину в такий - же режим, щоб він потихеньку звикав до розпорядку дня.

Також можна разом з ним приходити на ігровий майданчик, щоб він міг там пограти, поступово звикаючи до навколишнього середовища. Гарно буде, якщо під час прогулянки, ваш малюк познайомиться з однолітками і вихователем. Таким чином, буде відбуватися процес залучення дитини в маленький колектив, і коли прийде час привести його на повний день, він уже буде частково адаптований до дитячого садка. Навіть якщо йому не вдасться подружитися з малюками, у всякому разі, він звикне до місця, яке буде в подальшому відвідувати.

Що таке «несадікова дитина»

Дуже важливо, особливо в перші дні, приводити дитину на короткий час, може, навіть залишатися з ним на 2-3 години. Коли ви побачите, що дитина звикає до навколишнього оточення, грає з однолітками, а на вас не звертає ніякої уваги, то стане ясно, що він готовий перебувати в групі повний день.

Готуючи дитину до садка, потрібно поступово навчати його правилам особистої гігієни. Слід привчити дитину, щоб він частіше мив обличчя і руки. Такі нескладні правила дозволять зміцнити імунітет, що в наслідок позначиться на протистоянні вірусам і бактеріям. Також досить важливо, щоб дитина могла акуратно складати власні речі, дбати про їх стан.

Що таке «несадікова дитина»

Виконавши ці прості вказівки, ви досягнете того, що мови про те, що ваша дитина «несадікова», стояти не буде.

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart