Дитячий травматизм: Як поводитись батькам?

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Головне не розгубитися і надати першу допомогу

Дитячий травматизм - поширене явище, і головне тут не розгубитися, а відразу надати першу медичну допомогу. Побачивши, що дитина впала (вдарилася, травмувалася), батькам треба заспокоїтися, взяти себе в руки і відразу поспішити на допомогу дитині.

Випадки дитячого травматизму не рідкість, це відбувається дуже часто, в кожному дворі і кожен день. Поки діти підростають, вони часто падають і травмуються, так як їх організм ще недостатньо сильний, щоб утриматися на ногах, тому і відбуваються падіння.

Побачивши відкриту рану (глибоку подряпину), тато або мама повинні її відразу обробити:

  • промити холодною водою від бруду;
  • якщо йде кров, то зупинити кровотечу;
  • застосувати антисептик;
  • накласти бинт або будь-яку іншу стерильну пов'язку.

При серйозних травмах або опіках треба негайно викликати швидку допомогу. Лікарі оцінять стан постраждалої дитини і визначать, що треба робити в подальшому.

Дитячий травматизм: Як поводитись батькам?

Як уберегти малюка від травм, саден, подряпин?

Зробити це, практично неможливо, так як в період пізнання навколишнього світу, дитина проявляє бурхливу активність. Йому все цікаво, він повинен всюди побувати, полазити, спробувати на міцність. Встежити батькам за непосидою просто неможливо, але все ж треба намагатися контролювати кожен крок дитини.

Дитячий травматизм: Як поводитись батькам?

Травми і удари відбуваються через те, що у малюка ще не сильно розвинена координація рухів або моторика, тому він часто падає, спотикається, не утримує рівноваги. У віці пізнання і розвитку дитячий організм вимагає корисних добавок - вітамінів і мінералів, тому за рекомендацією дитячого лікаря, йому слід давати такі ефективні препарати у вигляді таблеток. Педіатр може прописати комплекс вітамінів, які ефективно вплинуть на дитячий, ще не зміцнілий організм.

Дитячий травматизм: Як поводитись батькам?

Але перед тим, як відправитися в аптеку, слід обов'язково порадитися з педіатром, які вітаміни йому підійдуть, а які будуть зайвими. Малюк буде активний і рухливий, однак випадки травматизму зменшаться.

Запобіжні заходи

Виходячи на прогулянку з дитиною, на дитячий майданчик або в парк, мамі не варто відволікатися на розмови з подругою, а постійно тримати в полі зору свого непосиду. Дитина може розігратися та почати сильно бігати, стрибати, лазити там, де не слід. У цих випадках його дії треба припиняти, тому що це може призвести до травмування.

Якщо він не слухається та як і раніше продовжує балуватися, то прогулянку треба завершити. Забирайте малюка з майданчика, та відправляйтеся додому - так буде спокійніше та безпечніше, і гіпотетичної травми вдасться уникнути.

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart