Алопеція, або випадання волосся

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Як протистояти алопеції?

Цієї миті боятися все жінки, і подумки відводять цю проблему подалі від себе. Справді, випадання волосся ніяк не прикрасить їх володарку, а тільки перетворить пишну зачіску в жалюгідне видовище. Тому приділяти увагу стану волосся слід не тоді, коли вже очевидні ознаки алопеції, а набагато раніше.

Алопеція дає сигнали, що у жінки виникли не тільки зовнішні проблеми, а й загострилися внутрішні. Це може бути спровоковано генним збоєм, обміном речовин або нестачею корисних речовин і вітамінів.

Алопеція, або випадання волосся

На практиці зустрічається багато випадків, що випадання волосся відбувається при прийомі гормональних засобів, або спровоковано аутоімунними захворюваннями.

Сезонне загострення

У деяких жінок в осінньо-весняний період часу, це явище загострюється, і випадання волосся відбувається, як линька у тварин. Фахівці так і називають таку сезонну алопецію, і пов'язують її з індивідуальними особливостями жіночого організму. Таке випадання волосся приносить багато неприємностей і прикростей їх власниці, але по закінченню 3-х або 4-х тижнів, цей процес закінчується. Як свідчать фахівці, вся справа в сезонних ритмах організму, і з цим процесом складно боротися.

Багато жінок намагаються приховати цей прикрий факт за допомогою косих проборов, або за допомогою стильної стрижки з поголеними скронями. Найдорожчий варіант - це пересадка волосся від донора, на який зважуються не всі представниці прекрасної статі. Тому краще використовувати старі, перевірені засоби, які можна приготувати в домашніх умовах.

На сьогоднішній день розроблено декілька дієвих рекомендацій, що дозволяють попередити випадання волосся, або локалізувати наслідки цього негативного явища. Відгуки про рецептах свідчать, що вони допомогли багатьом жінкам не тільки в фізичному плані, але і моральному, шляхом заспокоєння і зняття напруги.

Рекомендації по відновленню волосся

Настоянка з етилового спирту, реп'яхової і касторової олії

Суміш реп'яхової і касторової олії в рівних пропорціях з додаванням етилового спирту, добре зміцнює коріння волосся і перешкоджає їх випаданню. За 30-40 хвилин до миття голови, настойку слід нанести на волосся і шкіру, і масажними рухами втерти її в проблемні місця. Такий курс може тривати до 2-х місяців, зате ефект буде помітний і очевидний.

Алопеція, або випадання волосся

Настій з шкірки апельсин

Для цього настою вам знадобляться шкурки 2-х великих апельсин, які заливаються гарячою водою і настоюють протягом 3-х годин. Миття голови цим розчином не тільки призупинить випадання і зміцнить коріння, але і додасть волоссю блиск і природну свіжість.

Алопеція, або випадання волосся

Горілка з перцем «Вогник» або «Чилі»

100 мл горілки разом з перцем настоюється 2-3 тижні, після чого по столовій ложці додається в шампунь або пінку. Ні в якому разі не можна застосовувати в чистому, концентрованому вигляді, так як можливі опіки і виразки по всій голові.

Алопеція, або випадання волосся

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart