Які збої відбуваються в організмі при тривалому сні?

User Rating: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Чому не можна довго спати?

Ти любиш подовш поспати і часто запізнюєшся до сніданку? Тобі не хочеться вставати по будильнику, а є бажання ще «трохи» поніжитися в теплому ліжку? Ти хочеш додивитися солодкий сон і не повертатися в сувору реальність? Ну, так знай, що тривалий сон не приносить користі для здоров'я, а тільки одну шкоду. Це доводять багато наукових досліджень, що проводяться фахівцями, і вони констатують, що тривалий сон не відновлює сили, а навпаки, стомлює людину.

Які збої відбуваються в організмі при тривалому сні?

Фізичне здоров'я також страждає від тривалого сну, і часто призводить до мігрені, підвищеного тиску, цукрового діабету та захворювань серцево-судинної системи.

З 9.00 до 11.00 - найнебезпечніший час

Фахівці не рекомендують спати після 9 ранку, а тим більше, до 11 години. Людський організм налаштований таким чином, що його біоритми збігаються з часом доби. Якщо за ніч рівень кортизолу (гормону сну) падає, то вранці він відновлюється. Коли людина довго спить, то відбувається дисонанс, біологічні та природні ритми не збігаються. Відбувається небезпечне накопичення кортизолу, яке і призводить в подальшому до різного роду захворювань.

Що відбувається під час сну?

Достовірно відомо, що коли людина відпочиває, то в його організмі відбуваються процеси відновлення. У цей час відбувається регенерація клітин, сповільнюється кровообіг, пульс, дихання. Нейрони під час сну відпочивають і набираються сил для формування нових зв'язків. У цей час активно працює тільки шлунок, а температура людського тіла знижується.

Які збої відбуваються в організмі при тривалому сні?

Під час сну відбувається відпочинок тіла і всіх органів людини, а також здійснюється виведення токсинів. Це дуже корисна стадія, але в тому випадку, якщо вона не перевищує норму. Людські біоритми розраховані на відновлення організму до 8 годин, і ніяк не більше.

І якщо надовго затягнути відновлювальні процеси, що відбуваються під час сну, то залишається менше часу на їх активацію. Тому після тривалого сну, більше 8-ми годин, можна відчути втому і нездужання, слабкість та розбитість.

Багато спати не тільки шкідливо, але й небезпечно

Японські вчені стверджують, що спати більше 9 годин не тільки шкідливо, але й небезпечно, так як порушується робота ендокринної системи та кишково-шлункового тракту. У проведених ними дослідженнях, кожен третій учасник, який любить поспати понад установлений часу, виявився хворим на цукровий діабет або мав проблеми з серцево-судинною системою.

Оптимальний час для сну - до 8 годин, коли організм встигає відновити свої сили, отримати заряд бадьорості та енергії. А ось переспи, навпаки, забирають життєво важливі сили. Коли людина спить більше 8 годин, то прокидається втомленою та розбитою, не може привести свої думки в порядок.

Які збої відбуваються в організмі при тривалому сні?

Це не дивно, тому що чим більше людина спить, тим менше у нього відновлюються здатності головного мозку мислити, аналізувати, запам'ятовувати.

Тому, якщо у тебе є звичка подовш поніжитися в ліжку, то доведеться від неї відвикати, щоб не тільки відчувати себе бадьорою і енергійною, але і не отримати ряд важких захворювань.

Простые Рецепты для Мамочек

Title User

Title Cart